baner sušené chilli.top baner Chilli.top baner semena chilli.top

Produkty z Aloe Vera

Nejprve si povězme něco málo o Aloe Vera gelech. Pokud opravdu chceme bojovat se zdravotními potížemi, měli bychom sáhnout po tom nejkvalitnějším, co na trhu existuje. A to jsou produkty s označením Aloe Vera gel, kterého by měly obsahovat alespoň 89 % a více. Proč? Protože vnitřní gel z listů obsahuje nejvíce bioaktivních látek z celé rostliny Aloe.

Aloe Vera gel se nepije, ale užívá

Proto se také gel z Aloe Vera nepije, ale užívá jako lék. Standardní dávkování je jeden mililitr gelu na jeden kilogram váhy denně. Celkovou denní dávku je vhodné rozdělit do dvou až tří dílčích dávek. Důležité je také dodržovat pitný režim, aby se snadněji odplavovaly toxické látky uvolňované díky detoxikačním účinkům, které Aloe vera gel má: www.aloe-info.cz/aloe-vera-gel/

Ostatní typy aloe nápojů, jako jsou šťávy, džusy, koncentráty a ochucené nápoje jsou totiž velmi často silně ředěné vodou a skutečné aloe obsahují, pro účely doplňkové léčby, zanedbatelné procento. Žízeň takovým nápojem sice uhasíme, ale to je asi jediný pozitivní efekt, kterého pitím aloe šťávy dosáhneme.

Šťáva s kousky Aloe

Reklamní tvrzení o šťávě, džusu či nápoji ve stylu "s kousky dužiny aloe" zní líbezně, že ano? Ale co vlastně jsou ony zmiňované kousky dužiny?

Plody a šťavnaté listy sukulentních rostlin obsahují rostlinné pletivo, jehož základem je nestravitelná celulóza, pro naše tělo zkrátka a dobře nepotřebná balastní látka, pomineme-li efekt "kartáčování střev". Toto pletivo se označuje jako pulpa a kvalitní aloe gely jsou naopak celulózové pulpy filtrací zbavovány. Pokud tedy nějaká firma koupí odpadní pulpu z filtračního procesu a tento odpad do nápoje namíchá, může pak do světa zvesela vykřikovat a oblbovat dav svými bláboly o kouscích aloe dužiny ve svém super-extra-multi-bio produktu.
Inu, jak klasik praví: "svět chce být klamán"

Dalším typem produktů z aloe vera pro vnitřní užívání je extrakt, což je v podstatě sušená šťáva z aloe gelu. Extrakt většinou bývá ve formě kapslí nebo tablet. Kapsle a tablety s aloe extraktem jsou vhodné pro ty, kteří častěji cestují, protože odpadá nutnost převážet objemnější aloe gel. Někteří lidé, zřejmě kvůli pohodlnosti, upřednostňují kapsle a tablety nebo dokonce tvrdí, že "nemají čas" odměřovat a pít gel.

Aloe čistí, detoxikuje a harmonizuje

Preparáty z aloe mohou užívat staří, mladí i děti, kromě alergiků na liliovité rostliny a těhotných žen. Pokud totiž není organismus ženy na aloe vera zvyklý, mohlo by během imunomodulačních dějů dojít k autoimunitní reakci vedoucí až k vyvolání potratu. Proto se oficiálně užívání aloe gelu během těhotenství nedoporučuje. Gel z Aloe dobře funguje i jako podpůrný prostředek během hubnutí, a to díky svým detoxikačním schopnostem a ovlivňování acidobazizké rovnováhy, která je u většiny lidí narušena a projevuje se jako překyselení neboli latentní acidóza.

Aloe Vera v kosmetice

Dnes si může každý vybrat z velmi pestré nabídky kosmetických produktů obsahujících Aloe Vera. Vlasová, tělová, pleťová, dekorativní a speciální kosmetika, šampóny a kondicionéry, krémy denní, noční a oční, tělové emulze, pěny na holení, krémy po holení, líčidla, odličovače, zbuní pasty, deo kuličky… …sortiment je opravdu široký. Hypoalergenní kosmetiku s Aloe uvítají lidé s alergiemi, kožními problémy, ekzémy, akné, s citlivou kůží a především naše děti s hebkou a jemnou pokožkou.

Kde produkty z Aloe nakupovat?

Dnes není žádný problém sehnat libovolný produkt obsahující Aloe vera. Lékárny, drogérie, eshopy však mají jedno společné. Péče o zákazníka a poradenský servis většinou končí samotným prodejem. Poradenství a péče o zákazníka na eshopu patří do říše science fiction.

Nebo jste snad už někdy zažili, že by se Vám lékárnice hodinu věnovala a řešila Vaše individuální potřeby? A za několik dnů po prodeji Aloe gelu Vám volali z eshopu s dotazem: "Jak jste spokojení, je vše v pořádku?"

Přímý prodej a network marketing

Skutečný zákaznický servis funguje pouze u silných firem, jejichž obchodní filozofií je přímý prodej a network marketing. Ty špičkové mají např. poradenskou linku, kde s Vámi mluví primáři a specialisté, tedy živí lidé a skuteční odborníci…

Ceny produktů přitom nebývají při přímém prodeji výrazně vyšší než v klasickém obchodě. Proč?

Je to jednoduché. Přímý prodej nepotřebuje žádnou reklamu, velkoobchody a maloobchody. A věřte, že tyto "mezičlánky" na cestě zboží od výrobce k Vám to nedělají zdarma a jejich zisky zaplatíte jako koncový zákazník právě Vy.

V network marketingovém modelu vše zajišťuje přímý prodejce. Chcete ušetřit a obejít i jeho marži? Žádný problém! Za určitých podmínek můžete do systému vstoupit a nakupovat si co potřebujete přímo od výrobce za "velkoobchodní" ceny!

Věříme, že pokud vyzkoušíte blahodárné účinky Aloe Vera, budete se k této rostlině a produktům z ní rádi vracet…